NË RRUGË ME GJOKSIN JASHTË/ FOTO: Oriola Marashi “trullos” të gjithë burrat që e shikojnë – AlpeGossip
NË RRUGË ME GJOKSIN JASHTË/ FOTO: Oriola Marashi “trullos” të gjithë burrat që e shikojnë

NË RRUGË ME GJOKSIN JASHTË/ FOTO: Oriola Marashi “trullos” të gjithë burrat që e shikojnë

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.

Asetet e bujshme trupore të modeles shqiptare bëjnë që mediat të shkruajnë për të pothuajse gjithnjë.

Kësaj here ajo ka ndarë tri fotografi në profilin e saj në Instagram gjersa në fokus ka gjoksin bombastik që mezi ia mbajnë edhe bikinit.

Modelja Marashi konsiderohet të jetë njëra nga modelet më të kërkuara në treg dhe tani është e pranishme edhe në videoklipe të artistëve.

Oriola po ashtu është pjesë e grupit “OTR” tash e një kohë në labelin e Noizyt.