SI E FESTON ARBANA ME JONIN DITËN E PARË TË SHKOLLËS? Moderatorja ndan momentet speciale të familjes (FOTO) – AlpeGossip
SI E FESTON ARBANA ME JONIN DITËN E PARË TË SHKOLLËS? Moderatorja ndan momentet speciale të familjes (FOTO)

SI E FESTON ARBANA ME JONIN DITËN E PARË TË SHKOLLËS? Moderatorja ndan momentet speciale të familjes (FOTO)

Edhe djali i moderatores së dashur, Arbana Osmani, ka nisur sot shkollën. Arbana ka zgjedhur ta gëzojë Jonin dhe mbesën e saj me një tortë të veçantë. “Duke festuar ditën e parë të parashkollorit me dashuritë e mia të vogla”, shkruan moderatorja krahas fotos dhe videove që ka ndarë. Arbana e ka treguar shpesh lidhjen e fortë që ka me djalin e saj Jonin dhe mbesën. Ata gatuajnë e luajnë gjithmonë me njëri-tjetrin, ndërsa tani me siguri Arbana do t’i përkushtohet edhe detyrave nga shkolla të të vegjëlve.