FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Rike Roçi publikon pamjet nga festa magjike (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Rike Roçi publikon pamjet nga festa magjike (FOTO)

FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Rike Roçi publikon pamjet nga festa magjike (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother” dhe modelja me format bombastike e shumë komentuar në showbiz, Rike Roçi ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen. Rike ka mbledhur në një restorant të gjithë familjen, të afërmit e shoqërinë, foto me të cilët ka ndarë edhe në Instagram.

Modelja shihet e veshur me shumë stil me fustan-xhaketë dhe çizme të gjata dhe si gjithmonë në super formë.

Rike duket shumë e lumtur teksa feston mes personave të saj të dashur, mes dhuratave të shumta, tullumbacave e fishekzjarreve, në një festë magjike siç shihet nga fotot.