“SOT FILLUAN FESTAT”/ Rezarta Shkurta publikon pamjet e shtëpisë luksoze (VIDEO) – AlpeGossip
“SOT FILLUAN FESTAT”/ Rezarta Shkurta publikon pamjet e shtëpisë luksoze (VIDEO)

“SOT FILLUAN FESTAT”/ Rezarta Shkurta publikon pamjet e shtëpisë luksoze (VIDEO)

Rezarta Shkurta  ka postuar në Instagram një video ku shfaqet me bashkëshortin Ermal Hoxhën dhe vajzën e tyre Herën duke rregulluar pemën e Vitit të ri. Këngëtarja zbulon edhe imazhet nga super shtëpia luksoze.
Familja duket e lumtur dhe në fund të videos shfaqen në një moment shumë të bukur të përqafuar, ku Hera puth babin dhe mamin.
Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne shtepine tone“: shkruan këngëtarja krah fotos