DO T’IU SHKOJ GOJA LËNG/ Loredana e Mozzikut zbulon nepsin e shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
DO T’IU SHKOJ GOJA LËNG/ Loredana e Mozzikut zbulon nepsin e shtatzënisë (FOTO)

DO T’IU SHKOJ GOJA LËNG/ Loredana e Mozzikut zbulon nepsin e shtatzënisë (FOTO)

Mozzik dhe Loredana së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ndonëse çifti vetë nuk e kanë konfirmuar, postimet e tyre ku tregonin atlete bebesh apo fotot ku Loredana është kapur mat me barkun e rrumbullakosur, flasin vetë.
Teksa këto kohë këngëtarja është kujdesur të mos e tregojë barkun, nga ana tjetër nuk e ka fshehur nepsin e shtatzënisë.

Herë pas here Loredana është fotografuar duke konsumuar ushqime të ëmbla për fëmijë si Haribo apo çokollata ndërsa rasti më i fundit ka qenë sot kur ajo ka bërë një postim duke ngrënë çokokrem kinder.