ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Shakohoxha e befason me suprizën e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Shakohoxha e befason me suprizën e veçantë (FOTO)

ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Shakohoxha e befason me suprizën e veçantë (FOTO)

Moderatori shumë i dashur për publikun feston sot ditëlindjen. Ardit Gjebrea ka marrë urime nga fansat,familja por edhe nga kolegët.

Pas urimit emocionues të djalit duket se Ardit Gjebrea ka marrë një dhuratë të bukur dhe veçante nga miku i tij Shakohoxha dhe djali i tij.

Ka qenë një fanelll e djalit të Shakohoxhës, Thomas i cili luan me Lazio-n skuadrën e preferuar të Arditit.

Ardit Gjebrea i ka uruar krah fotos ku edhe na ka zbuluar se Lazio është skuadra e zemrës së moderatorit.

AlpeNews.al