TALENT SI MAMI DHE BABI/ Liani i Vesës është këngëtari më yll i momentit (FOTO) – AlpeGossip
TALENT SI MAMI DHE BABI/ Liani i Vesës është këngëtari më yll i momentit (FOTO)

TALENT SI MAMI DHE BABI/ Liani i Vesës është këngëtari më yll i momentit (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta janë një prej çifteve më të njohur për publikun shqiptar, të cilët megjithëse prej kohësh nuk kanë qenë aktivë me projekte të reja, kanë qëndruar herë pas here në kontakt me fansat e tyre në rrjete sociale.
Vesa publikon shpesh foto e video të vogëlushit Lian i cili ka rrëmbyer zemrat e publikut me ëmbëlsinë e tij. Së fundmi, Liani ka treguar se ka trashëguar nga mami dhe babi pasionin për muzikën.

Ai shfaqet me një mikrofon lodër të cilin e pozicionon para vetes e në fund nis të këndojë, ndërkohë që Vesa e ka fotografuar.
“1, 2… 1, 2, Prova.”- shkruan këngëtarja krahas fotove ku Lian duket si një yll i vërtetë.