Paskemi DASMË! Çifti i showbizit shqiptar i japin fund beqarisë shumë shpejt… (FOTO) – AlpeGossip
Paskemi DASMË! Çifti i showbizit shqiptar i japin fund beqarisë shumë shpejt… (FOTO)

Paskemi DASMË! Çifti i showbizit shqiptar i japin fund beqarisë shumë shpejt… (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më simpatike në showbiz-in shqiptar, të cilët gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen me jetën e tyre private.

Bëhet fjalë për këngëtarin Blero dhe partneren e tij Afrona Dika, të cilët së fundmi janë përfolur shumë nga mediat për shkak të zënkave të tyre të njëpasnjëshme dhe ndarjeve të shpeshta.

Megjithatë pavarësisht ndarjeve ata kanë treguar se janë një çift shumë i dashuruar dhe lidhja e tyre është përforcuar edhe më shumë. Së fundmi Afrona ka zbuluar se ajo dhe Blero kanë në plan të martohen shumë shpejt.

Bukuroshja bjonde është pyetur nga fansat se kur do i jap fund beqarisë, dhe Afrona u është përgjigjur publikisht duke zbuluar se në vitin 2019, ajo dhe Blero do të kurorëzojnë dashurinë e tyre.