Lakuriq në vaskë/ Klaudia Pepa poston foton nudo, zbulon me kë e festoi Shën Valentinin (FOTO) – AlpeGossip
Lakuriq në vaskë/ Klaudia Pepa poston foton nudo, zbulon me kë e festoi Shën Valentinin (FOTO)

Lakuriq në vaskë/ Klaudia Pepa poston foton nudo, zbulon me kë e festoi Shën Valentinin (FOTO)

Fotot nudo janë një nga temat e preferuara të Klaudia Pepës.

Që pas ndarjes nga Albi, balerina i është përkushtuar edhe më shumë baletit por që nuk lë pas dore edhe postimet provokuese në Instagram. Edhe këtë herë ajo shafqet nudo e ulur në një vaskë krajh s♪7 cil♪7s shkruan: Vetëm me hashtagun ‘Shën Valentin’. Por këtë herë postimi ka një ndryshim. Duke qenë seherët e tjera i është dashur të përballojë një lumë komentesh ofenduese dhe kritikuese për veshjen, këtë herë ka hequr opsionin për t’i lënë komente. Ndaj ju mbetet vetëm të shijoni pamjen.