LEJLAJA ME SHKËLQIM/ VIP-et prezantojnë ngjyrën më trendi të momentit dhe do e adhuroni (FOTO) - AlpeGossip
LEJLAJA ME SHKËLQIM/ VIP-et prezantojnë ngjyrën më trendi të momentit dhe do e adhuroni (FOTO)

LEJLAJA ME SHKËLQIM/ VIP-et prezantojnë ngjyrën më trendi të momentit dhe do e adhuroni (FOTO)

Dhjetori njihet si muaji i festave dhe për këtë fakt gjithnjë veshjet vezulluese janë karakteristikë e tij.

Edhe këtë vit ka ndodhur e njëjta gjë, dhe vipet na kanë prezantuar me ngjyrën më trendi të sezoni e kombinuar sërish me xixa.

E para ishte Nora Istrefi ajo që veshi kombinimin e fundit dhe të bluze ngjyrë lejla më pas Lori Hoxha një nga blogeret më të ndjekura nga publiku shqiptar e së fundmi modelja kosovare Liberta Spahiu e cila dikur thuhej se ishte e dashura e Flor Mumajesit.