“E HUMBUR NË PLAZH”/ E shtrirë në rërë dhe pa reçipeta, Oriola Marashi i vë flakën rrjetit (FOTO) – AlpeGossip
“E HUMBUR NË PLAZH”/ E shtrirë në rërë dhe pa reçipeta, Oriola Marashi i vë flakën rrjetit (FOTO)

“E HUMBUR NË PLAZH”/ E shtrirë në rërë dhe pa reçipeta, Oriola Marashi i vë flakën rrjetit (FOTO)

Modelja bukuroshe Oriola Marashi ka nisur pushimet me partnerin e saj, futbollistin Eros Grezda. Ato kanë zgjedhur si destinacion Turqinë dhe modelja nuk i ka kursyer fotot joshëse në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, por është siguruar që t’i mbulojë pjesët intime me gjethe.

“E humbur në plazh”, ka shkruar Oriola krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj.