U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari pozon pa të brendshme dhe na la gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari pozon pa të brendshme dhe na la gojëhapur (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari pozon pa të brendshme dhe na la gojëhapur (FOTO)

Ka vetëm pak kohë që është bërë nënë, por Olta Gixhari shumë shpejt iu rikthye formave të saj fizike. Fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe pozat e fundit kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Olta ka pozuar e ulur në shtrat, me njërën këmbë të ekspozuar e ku duket qartazi që s’ka veshur të brendshme.

“Mami ka një lepurush”, shkroi aktorja, krahas imazhit të nxehtë që shkaktoi komente të shumta.

Prej disa kohësh, Olta është zhvendosur për të jetuar në Spanjë me partnerin e saj.