“JE KËNGËTAR I FAMASHËN NË SHQIPËRI”/ Blogerja turke mahnitet nga interpretimi i Alban Ramosajt, performon në mes të Stambollit – AlpeGossip
“JE KËNGËTAR I FAMASHËN NË SHQIPËRI”/ Blogerja turke mahnitet nga interpretimi i Alban Ramosajt, performon në mes të Stambollit

“JE KËNGËTAR I FAMASHËN NË SHQIPËRI”/ Blogerja turke mahnitet nga interpretimi i Alban Ramosajt, performon në mes të Stambollit

Këngëtarit të njohur shqiptar, Alban Ramosaj, i ka ndodhur diçka interesante në Stamboll. Teksa po ecte rrugëve të qytetit turk, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke e cila realizon intervista të ndryshme në qytet.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Ëhitney Houston, “I Will Always Love You”.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtet e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

VIDEO