“E TURPSHME, NUK MUNDET…”/ Revoltohet Bora Zemani, çfarë i ka ndodhur moderatores me djalin – AlpeGossip
“E TURPSHME, NUK MUNDET…”/ Revoltohet Bora Zemani, çfarë i ka ndodhur moderatores me djalin

“E TURPSHME, NUK MUNDET…”/ Revoltohet Bora Zemani, çfarë i ka ndodhur moderatores me djalin

Bora Zemani aktualisht është moderatorja më e dashur dhe më e përfolur në mediat rozë. Kjo pas historisë së dashurisë me aktorin Donald Veshaj.

Kjo bëri që Bora të ketë fansa të shumtë e që e mbështesin atë përmes formave të ndryshme. Por një gjë që kanë bërë së fundmi ata, nuk i ka pëlqyer aspak moderatores. Madje ajo është revoltuar me ta

Çështja ka të bëjë me hapjen e një “Instagrami” të rrejshëm në emër të djalit të saj Arborit.

“Ky nuk eshte insta i Arbori! Ju lutem beni report!!! Nuk mundet dikush te hapi nje faqe femije dhe aq me teper te flasi ne emer te tij! E turpshme!!, ka shkruar Zemani.

“E turpshme, nuk mundet dikush të…”/ Revoltohet Bora