“TË THJESHTA DHE SEKSI”/ Lori Hoxha tregon veshjen ideale të së dielës (FOTO) – AlpeGossip
“TË THJESHTA DHE SEKSI”/ Lori Hoxha tregon veshjen ideale të së dielës (FOTO)

“TË THJESHTA DHE SEKSI”/ Lori Hoxha tregon veshjen ideale të së dielës (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur.
Këtë të diel ajo ndodhet në Tiranë dhe e shohim mjaft sportive dhe fashion. Në këtë mënyrë Lori tregoi edhe një stil veshje mjaft interesant për një ditë pushimi, e sidomos të dielën.