Ermal Mamaqi postoi video-n ku shfaqej Albëria duke mjelë lopën, këngëtarja lë komentin që do t’ju shkrijë gazit (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi postoi video-n ku shfaqej Albëria duke mjelë lopën, këngëtarja lë komentin që do t’ju shkrijë gazit (FOTO)

Ermal Mamaqi postoi video-n ku shfaqej Albëria duke mjelë lopën, këngëtarja lë komentin që do t’ju shkrijë gazit (FOTO)

Nëse dy personazhe të showbizz-it bëhen bashkë me siguri diçka e veçantë do të ndodhi.

Po kur bëhen bashkë dy personazhe funny si Ermal Mamaqi dhe Albërie Hadergjonaj çfarë ndodh?

Bëhuni gati për të qeshura të forta dhe këtë herë personazhi kryesor që ka shkaktuar batutën është Albëria.

Në profilin e tij në Insta, Ermali ka postuar një video të këngëtares teksa ka shkuar për të mjelë lopën ndërkohë që nga ana tjetër Albëria që ka lënë një koment që të shkrinë gazit.

“Vdica ai qe po gjëmoja ta milja ishte dem. Po syzet e fustani gjasme sexy per humor praaaa. Amon ca që shajn mirë bëjn se na mbrojn nga syri keq. Ehhhh ju bëft halla paqi nji gjumë të qet sonte”, shkruan Albëria në komentin e saj.

Të qeshura të shumta! Jo vetëm një gjyshe seksi, Albëria ka treguar se ka edhe një super sens humori.