PASI U PUBLIKUA NË KANALIN ZYRTAR/ Europianët u “çmendën” pas këngës së Jonida Maliqit (FOTO) – AlpeGossip
PASI U PUBLIKUA NË KANALIN ZYRTAR/ Europianët u “çmendën” pas këngës së Jonida Maliqit (FOTO)

PASI U PUBLIKUA NË KANALIN ZYRTAR/ Europianët u “çmendën” pas këngës së Jonida Maliqit (FOTO)

Jonida Maliqi është fituesja e Festivalit të 57 të Rtsh dhe që do na prezantojë në Eurovision.

Këngë tashmë është publikuar në kanalin zyrtar dhe mijëra muzikëdashës nga e gjithë Europa e kanë preferuar mjaft.

Foto e video të shumta mbështetëse janë publikuar në profilet e tyre të cilat Jonida i ka ndarë edhe me miqtë e saj për të treguar suksesin e këngës: