“E nervozuar dhe në hall”/ Shihni çfarë i ndodh Encës, përfundon në…(FOTO) – AlpeGossip
“E nervozuar dhe në hall”/ Shihni çfarë i ndodh Encës, përfundon në…(FOTO)

“E nervozuar dhe në hall”/ Shihni çfarë i ndodh Encës, përfundon në…(FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një video ku ka treguar pickuar nga një grenzë.
Veç videos ajo ka treguar se është hera e dytë brenda javës që i ndodh diçka. “Pickimi i dytë brenda kësaj jave! Do ju ha të tërë mjaltin k****,”-përfundon Enca në rrjete sociale.