I MORËN MAKINËN/ Olsi Bylyku ngelet me të brendshme në mes të rrugës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I MORËN MAKINËN/ Olsi Bylyku ngelet me të brendshme në mes të rrugës (FOTO+VIDEO)

I MORËN MAKINËN/ Olsi Bylyku ngelet me të brendshme në mes të rrugës (FOTO+VIDEO)

Olsi Bylyku ndonëse i ri në moshë është kthye në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar u cili me rolet e tij në “Portokalli” por edhe në “BE Coffee” ka shkrirë së qeshuri gjithë shqiptarët.

Olsi është shumë aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme që tërheqin vëmendjen e ndjekësve. Së fundmi ai ka shkaktuar shumë të qeshura tek fansat e tij teksa ka publikuar një video ku shihet duke hequr pantallonat në mes të rrugës ndërkohë që po vishte një palë të tjera pas një makine.

Mirëpo, miku i tij e ka lënë në baltë teksa ka nisur makinën dhe Olsi është detyruar të vrapojë pas tij vetëm me te brendshme. “Mirë që nuk më sht.iu ndonjëri për laraskë”, ka shkruar Olsi pranë videos që shkaktoi shumë të qeshura.