“KJO KËNGË DO TË JETOJË EDHE PAS MEJE MË THA”/ Turi do t’ju prek me fjalët për Dr. Florin (FOTO) – AlpeGossip
“KJO KËNGË DO TË JETOJË EDHE PAS MEJE MË THA”/ Turi do t’ju prek me fjalët për Dr. Florin (FOTO)

“KJO KËNGË DO TË JETOJË EDHE PAS MEJE MË THA”/ Turi do t’ju prek me fjalët për Dr. Florin (FOTO)

Pas largimit të këngëtarit të njohur Dr. Flori, miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij gjithmonë mundohen që shpesh herë ta kujtojnë me këngët e tij që janë hite dhe ende dëgjohen nga të gjithë.

Së fundmi, moderatori i njohur dhe një nga miqtë e mirë të Dr Florit, Turjan Hysko ka publikuar një video nga makina me një nga këngët e njohura të West Side Family “Nëse Mundesh”, dhe pranë saj ka shkruar fjalët që Dr Flori i ka thënë për këtë këngë.

“Kjo këngë do të jetojë edhe pas meje tha… Si gjithmonë kishte të drejtë! Dr Flori”, ka shkruar Turi duke prekur ndjekësit me fjalët e tij.