Plasën çokollatat në PD. Deputetja bën një “super” deklaratë dashurie në facebook (FOTO) – AlpeGossip
Plasën çokollatat në PD. Deputetja bën një “super” deklaratë dashurie në facebook (FOTO)

Plasën çokollatat në PD. Deputetja bën një “super” deklaratë dashurie në facebook (FOTO)

Deputetja Orjola Pampuri është një nga ato që jo vetëm e feston Shën Valentinin por dhe i ka bërë një surprizë bashkëshortit të saj që i thërret ‘Honney’. Ja çfarë shkruante sot Pampuri:

Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa”

p.s. this is a little surprise for you honey.”