"DASHURI QË BEKON"/ Erion Isai i DEDIKON gruas fjalët më të EMBLA që çdo femër dëshiron (FOTO) - AlpeGossip
“DASHURI QË BEKON”/ Erion Isai i DEDIKON gruas fjalët më të EMBLA që çdo femër dëshiron (FOTO)

“DASHURI QË BEKON”/ Erion Isai i DEDIKON gruas fjalët më të EMBLA që çdo femër dëshiron (FOTO)

Aktori i njohur dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen me një postim shumë të veçantë në profilin e tij në Instagram.

Bashkëshortja e Erionit, Ajlin, feston sot ditëlindjen dhe aktori i ka bërë urimin më të ëmbël me fjalë nga zemra, duke e quajtur bekim faktin që Zoti e ka bashkuar me të dhe së bashku kanë një vajzë.

“I pazoti ndihem të flas për ty, sesi me 36 shkronja të shpall sa bukur ndihem kur ne jemi dy,

që ti mbretëreshë na bëre 3, kur më të bukurën na dhe.

Sa herë pasqyra ndaj vetes më tregon një anë timen të mirë, ajo je ti.

Dashuri që bekon! Të duam, je kristali jonë.”- ka shkruar Erioni në foton e bashkëshortes.