E NGACMON PUBLIKISHT/ Linda Rei dhe fiksimi për Albi Nakon: Kush jam në… (FOTO) – AlpeGossip
E NGACMON PUBLIKISHT/ Linda Rei dhe fiksimi për Albi Nakon: Kush jam në… (FOTO)

E NGACMON PUBLIKISHT/ Linda Rei dhe fiksimi për Albi Nakon: Kush jam në… (FOTO)

Ashtu siç duhet ajo tashmë është shumë e famshme. Linda Rei u njoh në publikun shqiptar para shumë kohësh dhe ndryshe nga shumë të tjerë, historia e saj habiti të gjithë. Por tanimë është mësuar dhe me paragjykimet.

Linda nuk ndalet së provokuari me postimet e saj dhe të njëjtën gjë bëri dhe ditën e sotme. Para pak minutash Linda postoi një foto në “Instastory” ku ka prerë flokët. Nuk është kjo ajo që na ra në sy, por personi të cilit i kishte bër tag. Duket se Linda ka një fiksim të sëmurë për koreografin Albi Nako.