U AKUZUA PËR PËRDORIM DROGE/ Sadna bën deklaratën shokuese: Doja të vrisja veten… – AlpeGossip
U AKUZUA PËR PËRDORIM DROGE/ Sadna bën deklaratën shokuese: Doja të vrisja veten…

U AKUZUA PËR PËRDORIM DROGE/ Sadna bën deklaratën shokuese: Doja të vrisja veten…

Aktorët Sara Khan dhe Angad Hasija, të njohur si Sadna dhe Aleku nga seriali “Bidaai”, së fundmi ishin në vëmendje të mediave turke pasi emri i tyre u përmend si pjesë e një rrjeti droge, ku ishin të përfshirë shumë personazhe të showbizit indian. Pas këtij lajmi, të dy aktorët reaguan duke hedhur poshtë të gjitha akuzat. Në një intervistë të fundit, Sara tregon se kur e mësoi lajmin, u shokua aq shumë sa tenoi të vriste veten. “Pa e ditur të vërtetën e këtyre lajmeve, njerëzit filluan të më sulmonin. Më quanin përdoruese droge. Ky incident më shokoi deri në atë pikë sa desh vrara veten”-u shpreh aktorja. Sara tregoi gjithashtu se aktorja Abigail nuk i kishte përmendur emrat e tyre gjatë hetimit.