“ÇFARË MENDIMI KE PËR GETOAR SELIMIN?” Orgesa Zaimi i përgjigjrt “troç” ndjekëses: Ka një… (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË MENDIMI KE PËR GETOAR SELIMIN?” Orgesa Zaimi i përgjigjrt “troç” ndjekëses: Ka një… (FOTO)

“ÇFARË MENDIMI KE PËR GETOAR SELIMIN?” Orgesa Zaimi i përgjigjrt “troç” ndjekëses: Ka një… (FOTO)

Së fundmi, këngëtarja e njohur shqiptare, Orgesa Zaimi ka vendosur t’i përgjigjet një sërë pyetjesh në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Një prej tyre që ka dalluar ka qenë ajo se çfarë mendimi gëzon Orgesa për reperin kosovar, Getoar Selimi.

“Që ka një grua të bukur jashtë dhe brenda”, është përgjigjur Orgesa krah postimit në ‘Instastory’, ku ka etiketuar edhe moderatoren, Marina Vjollca.

Orgesa i është përgjigjur gjithashtu një sërë pyetjesh të tjera duke treguar se si ia ka dalë të jetë pozitive gjatë gjithë kohës dhe të jetë po aq e suksesshme edhe në muzikë.

Kujtojmë se momentalisht Zaimi është e angazhuar në programin për fëmijë në platformën dixhtale ‘Tring’.