NJË TURNE MUZIKOR NË 2019 NGA SPICE GIRLS/ Ja pse Victoria Beckham refuzon të bashkohet… (FOTO) – AlpeGossip
NJË TURNE MUZIKOR NË 2019 NGA SPICE GIRLS/ Ja pse Victoria Beckham refuzon të bashkohet… (FOTO)

NJË TURNE MUZIKOR NË 2019 NGA SPICE GIRLS/ Ja pse Victoria Beckham refuzon të bashkohet… (FOTO)

Victoria Beckham raportohet se ka refuzuar të bashkohet me Spice Girls për një turne muzikor që do të fillojë në 2019.

Sipas The Sun grupi legjenda i vajzave mund të grumbullojë një shifër prej 12 milionë dollarësh secila.

Kjo vjen pasi Vicoria hodhi poshtë zërat se do të ribashkohej me Spice Girls.

Burimi tha: “Pas shumë përpjekjesh, është nënshkruar një marrëveshje dhe një njoftim zyrtar do të bëhet së shpejti. Vajzat mezi po presin të kthehen në turne, të performojnë dhe të këndojnë disa nga hitet e tyre më të mëdha.”