E PAPRITUR/ Xhensila Pere e lë Shqipërinë për të dashurin me super lekë – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Xhensila Pere e lë Shqipërinë për të dashurin me super lekë

E PAPRITUR/ Xhensila Pere e lë Shqipërinë për të dashurin me super lekë

Bukuroshja shqiptare Xhensila Pere njihet për natyrën e saj spontane dhe të sinqertë. Ish banorja e ‘Big Borther’ është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku numëron fansa të shumtë. E ftuar në shumë emisione televizive, ajo nuk nguron të japë mendimin e saj për gjithcka.

E ftuar së fundmi në “Glamour Zone” me moderatoren Ester Bylyku, Xhensila është pyetur lidhur me jetën e saj private. E pyetur se a do t’i pëlqente të zhvendosej në Amerikë, ajo na ka habitur me përgjigjen.

“Do të jetoja në Amerikë, nëse do të kisha një të dashur me super lekë, një miliarder, që të më jepte kartat e kreditit dhe të bëja ‘first lady’. Sepse Amerika ishte për tu shijuar, për të jetuar mu duk pak e frikshme,”-është shprehur bukuroshja. Mesa duket Xhensila është një femër që di çfarë kërkon.