THANË SE JANË NDARË/ Rudina Dembacaj dhe i shoqi fotografohen së bashku – AlpeGossip
THANË SE JANË NDARË/ Rudina Dembacaj dhe i shoqi fotografohen së bashku

THANË SE JANË NDARË/ Rudina Dembacaj dhe i shoqi fotografohen së bashku

Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj kanë qenë në qendër të vëmëndjes prej disa ditësh. Pas thashethemeve të shumta që qarkullojnë lidhur me një ndarje të mundshme, ata të dy vijojnë të takohen.

Vetë Rudina në profilin e saj në instagram nuk ka postuar prej kohësh foto me bashkëshortin dhe vajzën e tyre Viktoria, gjë që ka ndezur më tej dyshimet mbi në krisje në cift. Por mesa duket ata viojnë t’i ruajnë marrëdhëniet dhe takohen ende.

Burime pranë ‘Bordo.al’ kanë siguruar foto të Rudinës dhe Aleksit. Të dy kanë pirë një kafe dhe duken mjaft të qetë duke biseduar. Vetë moderatorja në daljet televizive ka hezituar të flasë për thashethemet duke na lënë konfuzë. E gjithësesi ata ruajnë raporte të mira.