NJË MUAJ PARA MARTESËS/ Afrona ç’nuk thotë për vajzën e Bleros dhe Teutën (FOTO) – AlpeGossip
NJË MUAJ PARA MARTESËS/ Afrona ç’nuk thotë për vajzën e Bleros dhe Teutën (FOTO)

NJË MUAJ PARA MARTESËS/ Afrona ç’nuk thotë për vajzën e Bleros dhe Teutën (FOTO)

Në 21 shtator, këngëtari Fero dhe partnerja e tij Afrona do të kurorëzojnë në dasmë dashurinë e tyre disavjeçare. Dyshja ka bërë gati çdo gjë dhe pritet që në Shëngjin të mbahet një dasmë madhështore që do komentohet gjatë.

 

Ditën e djeshme, Afrona ka dhënë një intervistë për ‘Revistën Class’ ku ka zbuluar shumë detaje rreth dasmës dhe gjithashtu ka treguar dhe marrëdhëniet që ka me ish gruan e Bleros dhe vajzën e tij Tara.

Ajo ka treguar se me Teutën kanë marrëdhënie shumë të shëndosha, mirëpo ajo ka vendosur që të mos jetë pjesë e dasmës së tyre. Ndërsa për Tarën, Afrona ka thënë: “Tara është një vajzë shumë e zgjuar dhe e pjekur për moshën e saj, sepse është rritur nga dy super prindër që punojnë shumë me të dhe i falin shumë dashuri e kohë, kështu që s’ka qenë aspak e vështirë.”