“NDIHEM COPË-COPË”/ Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi papritur ish-banores së BBV – AlpeGossip
“NDIHEM COPË-COPË”/ Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi papritur ish-banores së BBV

“NDIHEM COPË-COPË”/ Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi papritur ish-banores së BBV

Efi është shumë aktive në rrjete sociale, ku në një video të publikuar së fundmi shfaqet jo në gjendjen e saj më të mirë.

Ajo shprehet se ndihet shumë “copë-copë” dhe nuk e kupton arsyen, por ndoshta dhe nga koha.

“Si jeni? Do thoni ju pse flas me këtë zërin copë-copë? Sepse jam copë-copë. Nuk e di a është koha, apo është ndonjë virus, nuk e di se si është puna, por shumë e lodhur ndihem. A është psikologjikisht apo fizikisht kjo ngelet për t’u parë”, thotë Efi.