Endrit Mërtiri nuk është dakord që Oriola të bëhet këngëtare: S’duhet ta kishe lënë kurrë atë punë! (FOTO) - AlpeGossip
Endrit Mërtiri nuk është dakord që Oriola të bëhet këngëtare: S’duhet ta kishe lënë kurrë atë punë! (FOTO)

Endrit Mërtiri nuk është dakord që Oriola të bëhet këngëtare: S’duhet ta kishe lënë kurrë atë punë! (FOTO)

Tashmë të gjithë e dimë se Oriola Marashi do të lërë modelingun për tu bërë këngëtare. Prej muajsh ajo po punon me Noizyn dhe djemtë e tjerë të “OTR”-së në mënyrë që të sjellin një produkt të mirë muzikor. Duke qenë se Oriola ka mbaruar për kanto, mendojmë se rruga e saj në muzikë do të jetë shumë e mirë.

Por Endrit Mërtiri, fotografi që ka qëndruar pranë Oriolës për shumë vite, mendon se kjo e fundit është perfekt për modeling. Teksa i ka bërë disa foto, ky i fundit i ka shkruar në Ëhatsapp Oriolës: “Çfarë perfeksioni je o lop. S’duhet ta kishe lënë kurrë këtë punë!”.

Epo Oriola, nuk ke përse ta lësh. Mund t’i bësh të dyja shumë mirë.