“TEZJA ME MBESËN”/ Luana publikon FOTOT e ëmbla me Marinën me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
“TEZJA ME MBESËN”/ Luana publikon FOTOT e ëmbla me Marinën me barkun e rrumbullakosur

“TEZJA ME MBESËN”/ Luana publikon FOTOT e ëmbla me Marinën me barkun e rrumbullakosur

Luana Vjollca ka publikuar një album fotosh nga seti i fundit fotografik me motrën e saj Marinën, e cila është drejt fundit të pritjes së ëmbël.

“Tezja me mbesën”, shkroi Luana e emocionuar dhe më të lumtur se kaq nuk e kishim parë asnjëherë. Fotot janë një pjesë bardhë e zi e të tjerat me ngjyra. Të dyja të veshura njësoj, me fustane, motrat Vjollca e pushtuan rrjetin dhe u komentuan nga të gjithë.

Ne kemi parë zakonisht vetëm çiftet që bëjnë fotot e shtatzënisë, që bëjnë gati veshjet njëlloj, skenografinë, kurse Marina i bën me Luanën. Me siguri që do ketë edhe foto me Getoarin, por në vend të fotove me të publikon fotot me motrën.

FOTOT