ME SA VAJZA VIP KA KRYER MARDHËNIE? Getinjo përgjigjet troç dhe na habiti – AlpeGossip
ME SA VAJZA VIP KA KRYER MARDHËNIE? Getinjo përgjigjet troç dhe na habiti

ME SA VAJZA VIP KA KRYER MARDHËNIE? Getinjo përgjigjet troç dhe na habiti

Reperi i njohur Getinjo është përfolur shpesh për flirtimet me vajza të ndryshme të showbizit, mirëpo duket se kanë mbetur vetëm kaq: flirtime.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, Getinjo ka treguar se nuk ka kryer kurrë marrëdhënie seksuale me një vajzë VIP.

“Duhet të jesh patjetër VIP-e që të bësh seks me ty?”, e ka pyetur një ndjekëse, ndërsa Getinjo i është përgjigjur: “Pasha krijuesin, s’kam pas sex me asnji që është VIP”.