”A DO KISHE DAL NUDO…”/ Greta Koçi i ”kthehet” ndjekësit: Reçipetat e mia… (FOTO) – AlpeGossip
”A DO KISHE DAL NUDO…”/ Greta Koçi i ”kthehet” ndjekësit: Reçipetat e mia… (FOTO)

”A DO KISHE DAL NUDO…”/ Greta Koçi i ”kthehet” ndjekësit: Reçipetat e mia… (FOTO)

Greta ka dhënë një përgjigje të prerë kur u pyet nëse do të dilte të këndonte pa sutjena dhe pa të brendshme.

Greta Koçi është emër shumë i dashur për publikun, e cila është aktive me këngë të reja dhe performanca.

Këngëtarja së fundi e ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për t’iu përgjigjur ndjekësve rreth gjërave që ishin kureshtar t’i dinin për të.

Një prej tyre e pyet “A kishte dal n udo pa brek e recipeta me kendu?”. Përgjigja e Gretës ishte “Pyetja do ishte nese do rikonceptohej nje film ku te ofrohej roli i Eves tek “Eva dhe Adami” a do pranoje? Pergjigja do ishte Jo. Kurse une jam artiste kengetare. Kendoj me ze nuk kendoj me lakuriqesi. Kengetare vokal +korda. Nese sdo me jepej kjo dhurate, do kryeja nje profesion tjeter, por serisht profesion normal, jo anormal. Profesion ku recipetat dhe aksesoret e tjere do me sherbenin per ate funksion, per te cilin ju sherbejne te gjithe njerezimit”.