PËR JU GOCA/ Çizmet cowboy s’janë dhe aq të thjeshta për t’u kombinuar: Ç’duhet të keni parasysh – AlpeGossip
PËR JU GOCA/ Çizmet cowboy s’janë dhe aq të thjeshta për t’u kombinuar: Ç’duhet të keni parasysh

PËR JU GOCA/ Çizmet cowboy s’janë dhe aq të thjeshta për t’u kombinuar: Ç’duhet të keni parasysh

U bë kohë që çizmet coëboy janë në modë sërish, por nëse ka një moment për t’i veshur është fiks ky! Ndonëse duken shumë stil, cool dhe të veçanta, jo gjithmonë është e thjeshtë për t’i kombinuar pasi duhet të përshtaten mbi të gjitha me stilin tuaj.

Gjithsesi, përveç xhaketës së lëkurës dhe xhinseve (kombinim i pagabueshëm) hidhini një sy stileve të tjera dhe gjeni atë që ju përshtatet më shumë.

1.Xhaketë + kanotjere+ fund + çizme të zeza

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

2. Xhinse të gjera, këmishë me kuadrata dhe çizme lëkurë kafe

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

3. Këmishë pambuku, fustan i shkurtër dhe çizmet e preferuara!

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

4. Xhaketë, xhinse dhe çizme me ngjyrë

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

5. Një fund me pala, pulovër, geta dhe çizme

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

6. Xhaketë oversize dhe pantallona lëkure

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

7. Fund treçereksh, këmishë e futur brenda dhe çizmet. Uniforma e kësaj periudhe

Çizmet cowboy s'janë dhe aq të thjeshta për t'u

Burimi: Who What Wear