“TA TREGONTE QEJFIN MIRË EDUARTI”/ Xhemi i nxjerr sekretin Arbana Osmanit – AlpeGossip
“TA TREGONTE QEJFIN MIRË EDUARTI”/ Xhemi i nxjerr sekretin Arbana Osmanit

“TA TREGONTE QEJFIN MIRË EDUARTI”/ Xhemi i nxjerr sekretin Arbana Osmanit

Dy mikeshat e ngushta, moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë dalë së fundmi me njëra-tjetrën dhe nuk i kanë kursyer postimet në rrjete sociale.

'Ta tregonte qejfin mirë Eduarti', Xhemi i nxjerr sekretin Arbana

Mes të tjerash, Xhemi ka zbuluar një “sekret” rreth marrëdhënies së Arbanës me partnerin e saj, Eduartin. Ajo ka treguar se Eduarti është xheloz.

'Ta tregonte qejfin mirë Eduarti', Xhemi i nxjerr sekretin Arbana

Moderatorja ka publikuar një video nga makina me Arbanën, ku kjo e fundit shihet e veshur me një fustan të zi. “30 minuta para se ta tregonte qejfin mirë Eduarti se si ishe vesh”, ka shkruar Xhemi.

'Ta tregonte qejfin mirë Eduarti', Xhemi i nxjerr sekretin Arbana

'Ta tregonte qejfin mirë Eduarti', Xhemi i nxjerr sekretin Arbana

'Ta tregonte qejfin mirë Eduarti', Xhemi i nxjerr sekretin Arbana