TUNA PUBLIKON FOTON ME FOKUS TEK GJOKSI/ Zbuloni detajin që bie në sy – AlpeGossip
TUNA PUBLIKON FOTON ME FOKUS TEK GJOKSI/ Zbuloni detajin që bie në sy

TUNA PUBLIKON FOTON ME FOKUS TEK GJOKSI/ Zbuloni detajin që bie në sy

 

Tuna Sejdiu rikthehet fuqishëm në tregun muzkor pas një periudhe pauze.

Ajo ka lajmëruar së fundmi se do të publikojë një këngë në bashkëpunim me Seven Saraqi e ku do të marrë pjesë dhe modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli.

Përveç muzikës ajo ka filluar të jetë mjaft aktive dhe në Instagram.

Në një foto të fundit të postuar në këtë rrjet social, ajo shfaqet super seksi e fokusi tek gjoksi bombastik.

 

Përveç kësaj një tjetër detaj bie në sy. Këngëtarja mban në qafë emrin e djalit të saj në një varëse plot me diamante.

Me siguri që një varëse e tillë duhet të jetë goxha e kushtueshme…