MË NË FUND! Kanye West lançon në fundjavë albumin e ri “Yandhi” – AlpeGossip
MË NË FUND! Kanye West lançon në fundjavë albumin e ri “Yandhi”

MË NË FUND! Kanye West lançon në fundjavë albumin e ri “Yandhi”

Reperi i njohur Kanye West pritet të lançojë albumin e tij më të ri.

“Yandhi” titullohet projekti i ri, ku ka shumë kenge që përfunduan kohë më parë nga reperi amerikan.

Aty spikasin bashkëpunime me 6ix9ine, XXXTentacion dhe me Ty Dolla Sign.

Kanye gjithashtu ka thënë se një prej këngëve e ka dërguar te Rihanna për t’ia realizuar refrenin.

“Yandhi” do të publikohet të shtunën mbrëma, kurse Kanye do të performojë në premierën e “SNL” me nikoqir Adam Driver.