Zaimina na emocionon me dedikimin e bërë për Khloe: TI RRITESH ÇDO DITË…(FOTO) – AlpeGossip
Zaimina na emocionon me dedikimin e bërë për Khloe: TI RRITESH ÇDO DITË…(FOTO)

Zaimina na emocionon me dedikimin e bërë për Khloe: TI RRITESH ÇDO DITË…(FOTO)

Zaimina Vasjari është  bërë nënë para disa muajsh, postimet për vajzën e vogël Khloe kanë qënë të rralla por gjithmonë të bukura dhe me mesazhe të ndjera.

Me sa duket khloe e ka bërë mami Zaiminën më të brishtë.Para disa minutash ajo ka postuar në profilin e saj në instagram një foto të vajzës ,khloe tani i ka bërë 6 muaj dhe është kopja e babit.

Ja çfarë shkruan Zaimina Vajsari në instagram: ti  rritesh çdo ditë dhe unë çdo ditë them faleminderit zot