Habiten qytetarët e Tiranës/ Del “LAKURIQ” në mes të ditës tregon…(VIDEO) – AlpeGossip
Habiten qytetarët e Tiranës/ Del “LAKURIQ” në mes të ditës tregon…(VIDEO)

Habiten qytetarët e Tiranës/ Del “LAKURIQ” në mes të ditës tregon…(VIDEO)

Epo këtë nuk e kishim parë.
Ditën e sotme Vipat e Bllokut kanë kapur mat një qytetarë të Tiranës i cili ka dal lakuriq në mes të rrugës duke bërë veprime të turpshme.

Ajo çfarë na tregon kjo video është një mashkull i cili ka në dorë një bluze dhe është duke u freskuar në një mënyrë aspak të zakonshme por njëkohësishtë shumë të çuditshme.
Zona duket se nuk është shumë larg qendrës së kryeqytetit.
Për më shumë shihni videon me poshtë:

Përgatiti: AlpeNews.al