Zaimina Vasjari do ju kthejë diellin/ Shfaqet SUPER SEKSI dhe tregon GJOKSIN BOMBASTIK (FOTO) – AlpeGossip
Zaimina Vasjari do ju kthejë diellin/ Shfaqet SUPER SEKSI dhe tregon GJOKSIN BOMBASTIK (FOTO)

Zaimina Vasjari do ju kthejë diellin/ Shfaqet SUPER SEKSI dhe tregon GJOKSIN BOMBASTIK (FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet në super formë.
Vetëm tre muaj pas klindjes së vajzës së saj Khloe ajo ka një trup të mahnitshëm me forma modeljeje.

Të gjithë do e kishin zili fizikun e këngëtares e cila edhe gjatë pritjes së ëmbël u komentua gjatë për pamjen e saj.

Fustani i argjejntë i nxjerr në pah më së miri gjoksin bombastik dhe këmbët e gjata.