Eni Çobani NIS PUSHIMET VERORE/ Juristja shfaqet buzë detit e “mbuluar” me një… – AlpeGossip
Eni Çobani NIS PUSHIMET VERORE/ Juristja shfaqet buzë detit e “mbuluar” me një…

Eni Çobani NIS PUSHIMET VERORE/ Juristja shfaqet buzë detit e “mbuluar” me një…

Juristja e emisionit “E diela shqiptare” duket se pas një sezoni të lodhshëm televiziv ka filluar pushimet verore. Eni shfaqt shumë lozonjare dhe “vetvetja”. Ajo ka preferuar të shfaqet pa makeup, me flokët e kapur, dhe pa e vrarë mendjen për trupin e saj të cilin nuk e ka si një 20 vjeçare. Ajo ka postuar një fot në rrjete sociale ku siper trupit mban një shall plazhi.

“Pushime të mbara” shkruan Eni Çobani krah fotos së saj të postuar në instagram./AlpeNews.al/