“LAGE”/ Ronela Hajati do t’ju bëjë të kërceni me këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
“LAGE”/ Ronela Hajati do t’ju bëjë të kërceni me këngën e re (VIDEO)

“LAGE”/ Ronela Hajati do t’ju bëjë të kërceni me këngën e re (VIDEO)

Ronela Hajati ka publikuar vetëm pak më parë këngën e saj më të re me titull “Lage”, një këngë që po pritej me padurim nga fansat.Melodinë dhe tekstin e kësaj kënge e ka punuar vetë Ronela e cila e ka quajtur këtë projekt si të preferuarin e kësaj vere.

Në videoklip Ronela shfaqet me një stil shumë të veçantë duke ndërruar disa herë pamjen falë parukeve me ngjyra.

Kënga është shumë ritmike dhe do t’ju bëjë të kërceni. Ndiqeni më poshtë.