S’qenkemi të vetmit! Të famshmit që kanë pozuar te “Reja” (FOTO) – AlpeGossip
S’qenkemi të vetmit! Të famshmit që kanë pozuar te “Reja” (FOTO)

S’qenkemi të vetmit! Të famshmit që kanë pozuar te “Reja” (FOTO)

Është një ndër vendet e preferuara në kryeqytet. E ideuar nga artisti i mirënjohur japonez, Sou Fujimoto dhe e vendosur përpara Galerisë së Arteve në Tiranë, “Reja” është jo vetëm në një ambient kulturor ku mbahen me aktivitete të shumta për publikun, por edhe një “studio” ku realizohen fotot profesionale ose jo.

Vepra e mirënjohur “Reja”, është e vizitueshme nga qytetarët e Tiranës dhe është përfshirë në programin e aktiviteteve nga Bashkia e Tiranës. Por përpos kësaj, ka shumë emra të njohur të ekranit shqiptar, që si çdo njëri nga ne, kanë realizuar një foto te “Reja”. Duke nisur që nga Jonida Maliqi e deri te Orinda Huta, këta janë personazhet e njohur shqiptarë që kanë pozuar te “Reja”.

Orinda Huta

Jonida Maliqi

Agnesa Vuthaj

Elena Lika

Eva Murati

Arnida Capi

 

Alban Ramosaj

Iconstyle.al