MERR FUND ARMIQËSIA MES NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Ledri pajtohen (FOTO) – AlpeGossip
MERR FUND ARMIQËSIA MES NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Ledri pajtohen (FOTO)

MERR FUND ARMIQËSIA MES NJËRI-TJETRIT/ Stresi dhe Ledri pajtohen (FOTO)

Dikur Stresi dhe Ledri nuk i kanë pasur raportet e mira dhe deklaratat kundër njëri-tjetrit asokohe bënin bujë në media. Bëhet fjalë për vitin 2012 kur Ledri u largua nga Babastars.

Mirëpo siç duket Stresi dhe Ledri i kanë dhënë fund armiqësisë dhe janë takuar në prapaskenat e një koncerti në Vlorë.

Dy reperët kanë bërë foto të përqafuar duke treguar se ata tani janë miq.

“Ngjiren pas vetes, e tranojmë krejt qytetin, i madhi Ledri Vula”, shkruan Stresi.