NDRYSHON “LOOK”/ Capital T duket mjaft në formë edhe pse në periudhë karantine (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHON “LOOK”/ Capital T duket mjaft në formë edhe pse në periudhë karantine (FOTO)

NDRYSHON “LOOK”/ Capital T duket mjaft në formë edhe pse në periudhë karantine (FOTO)

Capital T duket se po ndryshon look!

Reperi i njohur ka publikuar një foto së fundi ku shfaqet me flokët e tij me kaçurrela, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

Me një kafe në dorë dhe me xhaketën e zbërthyer, reperi duket mjaft në formë edhe pse në periudhë karantine.

Por në sy bien flokët e tij të cilat janë rritur tashmë. Së fundi ishim mësuar ta shihnin me një model të shkurtër flokësh, pas koke, por me sa duket Capital T s’do të njihet deri në fund të karantinës.

Nuk dihet nëse Trimi do vendosë t’i zgjasë, por fansat e tij janë kuriozë të dinë modelin e radhës.

View this post on Instagram

I decide the vibe • ☀️😎☕️

A post shared by Capital T (@truekapo) on