“MË TRADHËTONTE DHE RRIHTE”/ Publikohen FOTOT e ish-bashkëshortit te Arjola Demirit – AlpeGossip
“MË TRADHËTONTE DHE RRIHTE”/ Publikohen FOTOT e ish-bashkëshortit te Arjola Demirit

“MË TRADHËTONTE DHE RRIHTE”/ Publikohen FOTOT e ish-bashkëshortit te Arjola Demirit

Aktorja e njohur, Arjola Demiri tronditi opinionin publik kur zbuloi se ka rënë pre e dhunës së ish-bashkëshortit të saj.

Ajo tregoi se ish-bashkëshorti, i kishte thënë se nuk e merr askush tjetër si grua, pasi me të ka tre fëmijë.

Po kush është ish burri i saj?

Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri i aktores.

Sipas raportime, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj.  Ajo jeton vetëm me fëmijët.

"Më tradhtonte dhe më rrihte"/ Publikohen fotot e"Më tradhtonte dhe më rrihte"/ Publikohen fotot e