“Do të të bëj bllok”/ Gazetarja mërzitet me këtë video të Marina Vjollcës dhenuk ka faj – AlpeGossip
“Do të të bëj bllok”/ Gazetarja mërzitet me këtë video të Marina Vjollcës dhenuk ka faj

“Do të të bëj bllok”/ Gazetarja mërzitet me këtë video të Marina Vjollcës dhenuk ka faj

Nga Kuba, në Miami dhe tanimë në Bahamas. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk kanë ndërmend të ndalin pushimet e tyre deri sa të vizitojnë çdo plazh të botës.

Çifti nisi pushimet në fillim të shtatorit në Kubë, ku festoi përvjetorin e parë të martesës.

Pas disa ditësh pushimi aty, ata vendosën të vizitojnë brigjet dhe plazhin e Miami-t. Prej aty, Marina i tha “mirupafshim” Miami-t për të shkuar në Bahamas.

Gjithçka që kemi parë këto ditë në rrjetet sociale të Marinës dhe Getoarit, ka qenë, plazh, diell, bikini, perëndime të bukura, që të themi të drejtën na kanë bërë mjaft xhelozë.

Si ne ndihet edhe gazetarja Jonida Aliçkolli, e cila e ka “kërcënuar” Marinën se do t’i bëjë block në Instagram, nëse ajo vijon të publikojë foto e video të tilla.