TUNA FESTON DITËLINDJEN/ Patrisi i bën surprizën më të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
TUNA FESTON DITËLINDJEN/ Patrisi i bën surprizën më të ëmbël  (FOTO)

TUNA FESTON DITËLINDJEN/ Patrisi i bën surprizën më të ëmbël (FOTO)

Ditën e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Tuna feston ditëlindje. Ajo mbush 34 vjeç dhe ka zgjedhur që nëpërmjet një postimi urimin e parë t’ja bëjë vetë vetes.

Tuna ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku pranë tyre ka shkruar: “A e din që e kam ditëlindjen? – e pyeta. “E di. E di që edhe kurrë s’ki me u mbush me mend”. Urimet e shumta nuk munguar as nga miqtë dhe fansat e saj.

Ndërkohë bashkëshorti i saj Partis ka zgjedhur që ta surprizojë këngëtaren për 34 vjetorin e lindjes. Ai ka publikuar pak minuta më parë një video ku shihet se e ka zbukuruar shtëpinë me tullumbace të shumta ndërkohë që pranë postimit ka shkruar: “Tuna të dua. Gëzuar ditëlindjen”