E PYESIN A ËSHTË PJESË E FAQEVE ME “PULLË TË KUQE”/ Motra e Encës ironizon me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN A ËSHTË PJESË E FAQEVE ME “PULLË TË KUQE”/ Motra e Encës ironizon me përgjigjen e saj (FOTO)

E PYESIN A ËSHTË PJESË E FAQEVE ME “PULLË TË KUQE”/ Motra e Encës ironizon me përgjigjen e saj (FOTO)

Të gjithë e njohin Uindin, motrën e këngëtares së njohur Enca, për stilin e saj ekstavagant.

E gjithë llogaria e saj e Instagramit është e mbushur me foto në të cilat dallohet make up-i i “rënduar” si dhe përpjekjet për të ekspozuar format e saj të kolme.

Vëmendje ka tërhequr fotoja e fundit në të cilën shfaqet e veshur me një bluze në të cilën shkruhet adresa e një faqeje pornografike.

Fansi e pyet nëse është pjesë e saj dhe i thotë: Unë? jo kurrë… Një përgjigje paska ironike që tregon se do kishte dëshirë e kjo duket me bluzen që ka veshur.